"Нафтогаз" чекає розподіл або СП з "Газпромом"

"Нафтогаз" хочуть поділити, але від СП теж не відмовляються.

"Нафтогаз" планує найближчим часом надати Міністерству енергетики та вугільної промисловості варіанти реформування компанії.

Про це повідомив глава правління НАКу Євген Бакулін в ефірі одного з українських телеканалів.

"Ми розглядаємо різні варіанти... як вивід компанії з кризи в цілому, так і розділення компанії на транспортуючу і видобувну. Найближчим часом ми закінчимо аналітику і подамо план до Міністерства енергетики та вугільної промисловості, а далі - до Кабінету Міністрів", - сказав він.

Бакулін також додав, що українська сторона не відмовляється від варіанту створення спільного підприємства з російським "Газпромом".

Як відомо, Україна має намір реструктуризувати "Нафтогаз".

Цiна iмпортованого НАК "Нафтогаз Україна" до країни росiйського природного газу в першому кварталi 2011 року зросла до 264 доларів за тисячу кубометрів порiвняно з 252 доларами за 1 тисячу кубометрів у четвертому кварталi 2010 року. У другому кварталi-2011 ціна, за даними НАК, становила близько 297 доларів за тисячу кубометрів.

Раніше голова Кабміну Микола Азаров повідомив, що газової війни з Росією не буде.

Нагадаємо, на саміті в Душанбе президент Віктор Янукович зазначив, що Україна не сприймає будь-якого тиску в процесі переговорів щодо перегляду ціни на російський газ.

Янукович заявив, що діалог між Україною і Росією з питання перегляду газових контрактів буде продовжено, незважаючи на умови російської сторони про можливі поступки ціни на російський газ у разі об'єднання НАК "Нафтогаз України" і ВАТ "Газпром".

Янукович також категорично заявив, що злиття "Нафтогазу" з "Газпромом" не відбудеться в обмін на зниження ціни російького газу.

Читайте також:

Україна назвала прийнятну ціну на російський газ

Янукович наказав розпочати реформування "Нафтогазу"

Кабмін ліквідує "Нафтогаз"

Росія готова судитися з Україною за зрив газових контрактів

Азаров: Україна топитиме вугіллям, різко скоротивши використання російського газу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: