"Нафтогаз" досі не домовився про газ з Москвою

Голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина провів в п'ятницю в Москві черговий раунд переговорів з російськими колегами.

Жодних документів за підсумками переговорів підписано не було, і Дубина відлетів назад до Києва.

"Нафтогаз" планував до 30 жовтня укласти з "Газпромом" прямий контракт на постачання в IV кварталі 2008 року середньо- і центральноазіатського природного газу по 179,5 за 1 тис. кубометрів, а до 1 листопада - довгострокові контракти на постачання природного газу на Україну і його транзит по території країни. 

Як повідомлялося, 24 жовтня “Нафтогаз України” і “Газпром” уклали угоду про принципи довгострокової співпраці в газовій сфері. До кінця року, за новою угодою, здійсниться перехід на прямі взаємовідносини між двома компаніями у сфері постачань природного газу. За тією ж угодою вони домовлялися укласти до 30 жовтня 2008 року прямий контракт на постачання в листопаді-грудні середньо- і центральноазіатського природного газу до України за ціною 179,5 дол. за тис. куб. м. Єдиним імпортером всього обсягу природного газу на територію країни повинен був стати “Нафтогаз України”.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: