"Нафтогаз": газу вистачає і на опалення, і на гарячу воду

НАК “Нафтогаз” гарантує безперебійні поставки газу для потреб населення на весь опалювальний період.

В українських газових сховищах знаходяться достатні обсяги газу для забезпечення теплопостачання населення.

Про це сьогодні на прес-конференції заявив заступник голови правління компанії Володимир Тріколич. Він зазначив, що такі гарантії НАК дає незалежно від того, який буде результат переговорів щодо поставок газу в Україну.

“Ми гарантуємо (поставки газу для потреб населення - УНІАН) на весь опалювальний період”, - підкреслив він.

Наразі, за словами Тріколича, підприємства ТЕК і населення продовжують одержувати газ у повному обсязі

“Маємо повну кількість газу для теплоенергетики і приготування їжі… У всіх облгазів тиск нормальний", - сказав він. Але при цьому звернувся до всіх споживачів з проханням знайти можливість економити газ.

Також представник "Нафтогазу" зазначив, що "в Києві достатньо обсягів газу для вироблення тепла і гарячої води. У мене немає пояснення, чому в одній частині міста тепло, коли люди відкривають кватирки, а в іншій недостатньо".

За його словами, у той же час росте заборгованість ”Київенерго” за спожитий газ приблизно на 15 млн. грн. на день, і загальний борг на сьогодні становить вже близько 650 млн. грн. "Незважаючи на це, ми безперебійно подаємо газ усім підприємствам", - наголосив Тріколич.

Як вже повідомляв ТСН.ua, 8 та 9 січня влада багатьох українських міст почала відключати підігрів воду населенню. Без гарячої води залишилися Ялта, Львів, Житомир, Севастополь та інші міста.

Запоріжжя та Київ опинилися на межі відключення тепла. Столична влада сьогодні звернулася до уряду з проханням дозволити їй використовувати резервні запаси мазуту. В іншому випадку, місто може замерзнути. Власних запасів мазуту, який використовується для підтримання роботи ТЕЦ, в столиці залишилося лише до завтрашнього вечора.


Відео"Нафтогаз": газу вистачає і на опалення, і на гарячу воду

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: