"Нафтогаз" не дає газ на опалення (відео, оновлено)

Дубина підкреслив необхідність забезпечити повні розрахунки за газ усередині країни. Через борги споживачів компанія не може вчасно розрахуватися з партнерами.

"Я заборгував по тих зобов'язаннях, які я узяв перед росіянами. Доведеться летіти туди і щось говорити", - відзначив Дубина.

За даними глави "Нафтогазу України", тільки за 10 днів листопада теплокомуненерго заборгували компанії 199,366 млн. грн.

"Гірше за всіх оплачують газ в Харкові, Донецьку і Запоріжжі. В той же час Житомирська область забезпечує передоплату за газ. Немає питань до Черкаської, Сумської, Київської областей і Криму. Почала розраховуватися Львівська область

"Сьогодні тепло повинно бути в кожному будинку. За це відповідають місцеві органи самоврядування", - заявив глава компанії.

Дубина повідомив про намір посилити боротьбу з неплатниками.

"Ми як відключали, так і відключатимемо газ", - сказав він.

Крім того, компанія не оформлятиме боржникам використані обсяги газу, що загрожує їм "питанням про державне розкрадання".


На сьогодні борг підприємств сягає одного мільярда гривень. У сховищах підприємства зберігається понад сімнадцять мільйонів кубометрів природного газу. Це достатньо, щоб перезимувати. Однак, доки питання боргу не вирішиться, українці тепла не отримають. Щодо металургійних підприємств, то з ними "Нафтогаз" обіцяє поділитися.

Детальніше – на відео ТСН.

Відео"Нафтогаз" може не дати газу

ВідеоЯк українці без опалення живуть

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: