Міллер: "Нафтогаз" не допустив російських спостерігачів до своїх сховищ газу

"Нафтогаз" так і не и допустил спостерігачів "Газпрома" в диспетчерске управління.

"Нафтогаз України" так і не допустив спостерігачів "Газпрому" в своє диспетчерське управління і підземні сховища газу, заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер прем'єр-міністру РФ Володимиру Путіну в центральному диспетчерському управлінні "Газпрому".

"Нафтогаз" не пустив наших спостерігачів в своє диспетчерське управління і на ПСГ", - сказав глава "Газпрому".

У вівторок увечері Віктор Ющенко на прес-конференції в Києві сказав, що російські експерти, що входять в комісію з моніторингу транзиту газу з Росії до Європи по території України, мають повний доступ до українських газових об'єктів. Наразі всі 25 осіб з боку РФ приступили до роботи і знаходяться на місцях, сказав Ющенко.

У моніторингову комісію входять по 25 осіб від України, РФ і ЄС. Російська сторона раніше вже заявляла, що російських фахівців не допускають на українські об'єкти.
Міллер відзначив, що "Газпром" знаходиться у контакті з українськими колегами, але обнадійливої інформації поки немає.

"Ми обмінюватимемося листами", - сказав глава "Газпрому". У відповідь на це прем'єр відзначив, що європейським споживачам потрібні не листи.

У "Нафтогазу України" немає ніяких причин не здійснювати транзит російського газу до Європи, заявив глава "Газпрому" Олексій Міллер Володимиру Путіну.

Відповідаючи на питання Путіна про те, як Україна пояснює причини неподання газу, Міллер сказав: "Тут не може бути ніяких причин, це подача газу в експортний газопровід, поставки повинні здійснюватися прямим транзитом". 

Нагадаємо, країни ЄС досі не отримали російський газ, незважаючи на відновлення транзиту палива "Газпромом".

Росіяни звинувачують Україну в тому, що вона порушила домовленості щодо транзиту блакитного палива в Європу.

"Нафтогаз" пояснює цю проблему тим, що, транспортуючи паливо в Європу, Україна могла би залишити без палива Одеську, Донецьку, Луганську та частину Дніпропетровської областей.

Читайте також:
Росія забороняє Україні використовувати свій газ
Тимошенко буде безкоштовно брати російський газ
Путін сказав, коли пустить газ у Європу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: