"Нафтогаз " підготував фінплан на 2009 рік

"Нафтогаз України " підготував фінансовий план і передав його на затвердження Кабінету міністрів України.

НАК  "Нафтогаз України " підготувала фінансовий план на 2009 рік і передала його на затвердження Кабінету міністрів України.

Про це в інтерв`ю повідомив начальник Управління по зв`язках з громадськістю НАК  "Нафтогаз України " Валентин Землянський.

"Він (фінансовий план) сформований і поданий у Кабмін ", – сказав він.

Також він додав, що зараз компанія закінчує підготовку балансу газу на 2009 рік.

"Баланс газу готується, адже йде зниження споживання газу, і ми маємо це врахувати ", - додав він.

Нагадаємо, згідно з рішенням Ради національної безпеки та оборони України від 10 лютого  "Про невідкладні заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки України ", яке 11 лютого набуло чинності указом президента, Кабінету міністрів України доручено до 15 лютого затвердити баланс газу на 2009 рік і передбачити істотну економію споживання газу.

 У документі наголошується, що РНБО прийняла рішення визнати роботу Кабінету міністрів щодо створення енергетичної безпеки держави такою, що в недостатньому ступеню сприяє скороченню погроз національній безпеці і вимагає невідкладного вжиття заходів, насамперед, системного рівня.

Зокрема, КМУ доручено до 15 лютого 2009 року затвердити баланс газу на цей рік, передбачивши істотну економію споживання газу і необхідність закачування в підземні сховища газу в обсягах, необхідних для безперебійного постачання під час опалювального сезону 2009/2010 рр.

Читайте також:

 "Газпром" влаштує собі день України

 Генпрокуратура розслідує газові зловживання

 Київ є найбільшим в країні боржником за газ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: