"Нафтогаз" підвищив тарифи на газ для промисловості

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Ціни зросли до 11%.

НАК "Нафтогаз України" оголосила нові цінові пропозиції на природний газ для промислових споживачів та інших суб'єктів господарювання, починаючи від 1 травня поточного року.

Про це сповістила пресс-служба компанії.

В повідомленні йдеться про те, що, порівняно з цінами на квітень 2019 року, в травні ціни зросли на 5,2-11,5%.

Запропоновані ціни на природний газ з ресурсу компанії диверсифіковані в залежності від обсягів закупівлі та умов оплати.

"В залежності від цих показників, що "Нафтогаз" пропонує газ за ціною 6299 - 6948 грн/тис. куб. м (без ПДВ і витрат на його транспортування магістральними та розподільними газопроводами)",– зазначили в "Нафтогазі".

Нагадаємо, 3 квітня, Кабінет міністрів схвалив постанову, якою надав можливість "Нафтогазу" знизити ціни на газ для населення від квітня 2019 року. Згідно з рішенням, якщо кон’юнктура газового ринку демонструє зниження цін на газ для промисловості, "Нафтогаз" зобов’язаний продавати для населення газ за ціною, що визначається як середньоарифметична ціна газу, за якою державна компанія пропонує газ промисловим споживачам за умови передоплати.

22 квітня стало відомо, що компанія "Нафтогаз" спільно з урядом узгодила механізм, який дозволить не лише не збільшувати ціну на газ для населення, а ще й зменшити її до 8247 гривень за тисячу кубічних метрів від 1 травня 2019 року.

ВідеоОлег Ляшко зірвав засідання Кабміну, вимагаючи не подовжувати контракту з головою "Нафтогазу"

Олег Ляшко разом з усією своєю фракцією сьогодні вдерся в приміщення уряду та криком вимагав не подовжувати контракту з головою "Нафтогазу" Андрієм Коболєвим. Про радикальний ранок у Кабміні - у сюжеті.

Олег Ляшко зірвав засідання Кабміну, вимагаючи не подовжувати контракту з головою "Нафтогазу"

Залиште свій коментар

Вибір редакції