"Нафтогаз" побажав "Газпрому" упевненості в завтрашньому дні

У "Нафтогазі" упевнені, що надалі колективи української та російської компаній збережуть взаємовигідні дружні відносини.

"Нафтогаз України" у привітанні колективу газової монополії "Газпром" з Новим роком і Різдвом побажав російській компанії оптимізму і упевненості в завтрашньому дні.

Раніше голова правління "Газпрому" Олексій Міллер заявив, що Україна з середини грудня різко зменшила відбір російського газу, що свідчить про труднощі з оплатою постачань в майбутньому. "Україна відчуває дуже-дуже серйозні проблеми в оплаті постачань російського газу за грудень", - зазначив топ-менеджер "Газпрому".

"Нафтогаз" упевнений, що надалі колективи "Нафтогаза" і "Газпрома" збережуть взаємовигідні, партнерські і дружні відносини.

"Успіхи в нашій спільній роботі безпосередньо залежать від високого ступеня довіри, взаєморозуміння і взаємовиручки. Друзі! Хай наступаючий рік буде щедрим на любов і радість у ваших серцях! Будьте завжди сповнені оптимізму і упевненості в завтрашньому дні! Бажаємо успіхів у справах, міцного здоров'я, процвітання і благополуччя вашим родинам! Щасливого Нового року і Різдва Христова!", - мовиться в поздоровленні "Нафтогаза".

"ВАТ "Газпром" і НАК "Нафтогаз України" відіграють найважливішу роль у справі забезпечення енергетичної безпеки всього Євразійського континенту. Завдяки професійній, відповідальній і злагодженій роботі трудових колективів і менеджменту наших компаній створені умови для стійкого розвитку економік десятків європейських країн, забезпечені теплом і енергією будинки мільйонів громадян", - мовиться у поздоровленні.

Читайте також:

"Газпром" заявив про проблеми в Україні з відбором газу

Тимошенко розповіла, хто "здав" Фірташу українську газову трубу

У Росії визнали, що Україна не здійснювала несанкціонованого відбору газу

Київ вимагає від "Газпрому" зменшити поставки газу на 20 %

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: