"Нафтогаз" погодився розглянути пропозиції про спільну роботу з "Газпромом"

У "Нафтогазі" підкреслили, що остаточне рішення має бути ухвалено на урядовому рівні у відповідності з законодавством України і з урахуванням національних інтересів.

НАК "Нафтогаз України" готовий розглядати пропозиції "Газпрому" про спільну роботу й провести відповідні розрахунки їх економічної доцільності. Про це повідомили у прес-службі НАК.

"Але ухвалення рішення має бути здійснене на урядовому рівні у відповідності з законодавством України і з урахуванням національних інтересів", - наголосили у прес-службі, коментуючи чергові повідомлення з Москви про пропозицію об'єднати газові монополії двох країн.

Нагадаємо, з такою ідеєю виступив 30 квітня глава російського уряду Володимир Путін, хоча за розрахунками експертів частка України в об'єднаній компанії буде менше 10%.

Президент Віктор Янукович і прем'єр Микола Азаров, зазначили, що готові до об'єднання на паритетних засадах, але вивчать і інші пропозиції, суворо дотримуючись при цьому національних інтересів країни.

Голова "Газпрому" Олексій Міллер повідомив, що на зустрічі з міністром палива та енергетики України Юрієм Бойком у Москві вони докладніше обговорили питання, пов'язані з пропозицією Путіна про об'єднання "Газпрому" і "Нафтогазу".

Міллер зазначив, що об'єднання компаній - "абсолютно прагматичне рішення", а ідея обумовлена спільною історією розвитку газової галузі двох країн.

Читайте також:

Україна і Росія провели переговори про злиття "Нафтогазу" і "Газпрому"

Янукович назвав умову злиття "Нафтогазу" та "Газпрому"

Україні виділять одне місце в раді директорів об'єднаного "Газпрому"

Азаров і Путін за два місяці вирішать долю української труби

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: