"Нафтогаз" попередив про загрозу зриву опалювального сезону в Одесі

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Заборгованість одеських виробників тепла ставить під загрозу теплопостачання міста наступної зими.

"НАК" Нафтогаз заявив, що заборгованість АТ "Одеська ТЕЦ" та КП "Теплопостачання міста Одеси" сягнула майже 1,7 млрд грн і це може призвести до зриву опалювального сезону в місті.

Про це повідомляє пресслужба "Нафтогазу".

В компанії розповіли, що зокрема заборгованість Одеської ТЕЦ перед "Нафтогазом" складає 840,9 млн гривень, наданий в компанію графік погашення заборгованості ТЕЦ виконує лише на 74%.

"Для того, щоб мати можливість надалі купувати газ у "Нафтогазу", Одеська ТЕЦ має сплатити не менше, ніж 161,0 млн грн", - повідомляють у пресслужбі.

КП "Теплопостачання міста Одеси" заборгувало "Нафтогазу" 836 млн гривень.

"Для досягнення мінімального рівня розрахунків, передбаченого Положенням про ПСО, підприємству необхідно сплатити не менше, ніж 222,4 млн грн", - додали в НАК.

Також "Нафтогаз" закликає Фонд державного майна, що здійснює управління Одеською ТЕЦ, а також місцеві органи влади вжити невідкладних та дієвих заходів для виконання теплопостачальними підприємствами міста вимог Положення про ПСО та умов укладених з компанією договорів.

Нагадаємо, раніше "Нафтогаз" повідомив про можливість зриву опалювального сезону в місті Сміла – комунальне підприємство "Смілакомунтеплоенерго" зриває графік погашення своєї заборгованості за закуплений газ. Своєю чергою президент України Володимир Зеленський пообіцяв мешканцям міста, що тепло у їхніх домівках точно буде.

Відео “Нафтогаз” знизив ціну на газ для населення - Економічні новини

За природний газ українці платитимуть у липні на майже 12 відсотків менше.Щоправда, кінцева ціна газу в регіонах залежить від тарифів,  які встановлюють обл- чи міськгази. Детальніше про це, а також про зниження ціни на яйця та зміни стандартів у будівництві лікарень дивіться в економічному огляді після курсу валют. 

“Нафтогаз” знизив ціну на газ для населення - Економічні новини

Залиште свій коментар

Вибір редакції