Київ можуть відключити від газу вже завтра

"Нафтогаз" не виключає можливості відключення Києва від газу 15 січня.

НАК "Нафтогаз України" не виключає можливості відключення Києва від газопостачання 15 січня. Про це заявив прес-секретар компанії Валентин Землянський. За його словами, остаточне вирішення цього питання залежить від динаміки погашення існуючої заборгованості.

Землянський нагадав, що основна сума боргу в розмірі понад 500 млн грн була накопичена компанією "Київенерго" в жовтні-грудні 2008 р. "І з тих пір жодних зрушень. Вже після Нового року сума заборгованості збільшилася ще більш ніж на 100 млн грн", - сказав він.

Голова правління НАК "Нафтогаз України Олег Дубина  сказав,  що заборгованість “Київенерго” за спожитий газ уже становить 750 млн. грн.

"Сьогодні “Київенерго” винні 750 млн. грн. Я не думаю, що на сьогодні чи я, чи хтось інший ухвалить рішення про відключення", - сказав він. Водночас Дубина додав, що "якщо у Черновецького є можливість, необхідно сплатити ці гроші".

12 січня 2009 року голова КМДА Черновецький заявив, що Київ не платитиме борги "Нафтогазу", поки той не віддасть свої борги.

3 січня 2009 року голова правління НАК "Нафтогаз України" Дубина заявив, що борг “Київенерго” в сумі приблизно 800 млн. грн. залишається непогашеним.

Читайте  також:
Відзавтра Київ нічим буде опалювати
"Нафтогаз": в Києва є газ на опалення та гарячу воду
Після газу в Києві закінчився і мазут

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: