"Нафтогаз" винен "Газпрому" і RosUkrEnergo

"Нафтогаз" заборгував RosUkrEnergo 2,2 млрд. доларів, на сьогоднішній день"Нафтогаз" сплатив 268,7 млн. дол.

Прес-секретар RosUkrEnergo Андрій Кнутов повідомив, що на даний момент "Нафтогаз" перерахував RosUkrEnergo 268,7 млн. дол. в рахунок погашення заборгованості за постачання природного газу у вересні цього року.

Увесь борг "Нафтогазу" перед RUE становить 2,195 млрд. дол., сказав Кнутов.

За його словами, "отже, голова правління НАК "Нафтогаз України" Олег Дубина не виконав своєї обіцянки про погашення до 1 грудня поточного року заборгованості за газ, поставлений у вересні, і частини заборгованості за газ, поставлений в жовтні 2008 року, в розмірі близько 550 млн. дол.".

Сьогодні стало відомо, що "Нафтогаз" попросив про відстрочку з виплати боргу за газ у "Газпрому".

За словами офіційного представника "Газпрому" Сергія Купріянова, борг за постачання газу у вересні Україна досі не сплатила, переговори із врегулювання заборгованості будуть продовжені завтра. Він сказав, що українська сторона попросила не називати суму боргу.

Купріянов нагадав, що 1 грудня Україна мала сплатити близько 500 млн. доларів із загального боргу в 2,4 млрд. доларів. Термін, на який "Нафтогаз" попросив перенести виплати, представник "Газпрому" не назвав.

Сьогодні українська делегація на чолі з Дубиною проводить переговори з "Газпромом".

Раніше "Нафтогаз" і "Газпром" домовилися про часткове погашення заборгованості до 1 грудня.

У неділю Купріянов повідомив, що "Газпром" одержав першу частину українського боргу за поставлений газ і якщо в понеділок Україна погасить заборгованість за вересень і частину жовтня, то у вівторок почнуться переговори про подальшу співпрацю.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: