"Нафтогаз" закликав Євросоюз не нагнітати істерію

"Нафтогаз" стурбований черговими спробами посадовців з України та ЄС дати однобічну та тенденційну оцінку діяльності компанії.

НАК "Нафтогаз України" вимагає припинити "нагнітання істерії" навколо діяльності компанії.

"Нафтогаз України" "вкотре висловлює свою стурбованість черговими спробами деяких посадових осіб України та Європейського Союзу дати однобічну та тенденційну оцінку діяльності компанії у засобах масової інформації", - йдеться в заяві компанії.

"Це, в свою чергу, негативно позначається на іміджі НАК "Нафтогаз України" як надійного ділового партнера та стабільної бюджетоутворюючої державної компанії та провокує нагнітання панічних настроїв в українському суспільстві та європейській спільноті", - йдеться в заяві.

НАК нагадує, що проводить свою політику господарювання у державному секторі економіки, керуючись Конституцією, відповідними законами, указами президента, постановами та директивами Кабінету міністрів, наказами Міністерства палива та енергетики, постановами НКРЕ, статутом "Нафтогаз України" та іншими нормативно-правовими актами.

Означені документи визначають, зокрема, порядок проведення переговорів та підписання зовнішньоекономічних договорів стосовно придбання газу, надання послуг з його безперебійного та безаварійного транзиту, забезпечення внутрішнього балансу споживання газу в Україні, а також здійснення внутрішніх та зовнішніх запозичень.

"Окрім того, переговорний процес між компанією та іноземними партнерами щодо реформування української газотранспортної системи, забезпечення стабільного транзиту російського газу та дотримання газового балансу України протягом осінньо-зимового періоду носить суто стратегічний характер та спрямований на забезпечення національної та європейської енергетичної безпеки", - наголошують в компанії.

"НАК "Нафтогаз України" ще раз підтверджує, що докладе всіх зусиль у межах своєї компетенції щодо забезпечення сталого функціонування об’єднаної євразійської газотранспортної системи", - йдеться в заяві.

Нагадаємо, вчора Україна у відповідь на вимоги міжнародних кредиторів пообіцяла підняти внутрішні ціни на газ у побутовій сфері і посилити платіжну дисципліну споживачів.

Читайте також:

Газ для українців подорожчає. Цього вимагає МВФ

Восени російський газ для України подешевшає на 70 доларів

МВФ побоюється, щоб Україна не додрукувала грошей до бюджету

"Нафтогаз": навіть 18 млрд не зможуть врятувати компанію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: