"Нафтогаз" сказав своє слово

На звинувачення "Газпрому" "Нафтогаз" відповів, що виконує зобов'язання перед Європою.


"Нафтогаз" заявляє, що "заяви керівництва ВАТ "Газпром" щодо несанкціонованого відбору Україною російського транзитного газу є суто провокативними та такими, що не мають під собою ніякого підґрунтя". Про це повідомляє прес-служба "Нафтогазу".

"Зокрема, 2 січня 2009 року на Румунському напрямку постачання газу було збільшено на 100 тис. куб. м на добу, на Угорському напрямку на 1,8 млн. куб. м на добу за рахунок власних резервів України. Загалом, на 12:00 2 січня компанія отримувала на українсько-російському кордоні 305,5 млн. куб. м газу на добу. У той же час західним партнерам було протранспортовано 319,3 млн. куб. м газу на добу, що на 13,8 перевищує обсяг газу який надходив від ВАТ "Газпром", - сказано в повідомленні.

"Нафтогаз" готовий надати всім легітимним зацікавленим особам інформацію щодо постачання російського газу до європейських країн.

Окрім того "Нафтогаз" вимагає "негайного припинення інформаційної істерії, яка розгорнута в російських ЗМІ та повернення ВАТ "Газпром" до конструктивного діалогу за столом переговорів".

Нагадаємо, "Газпром" раніше заявив, що Україна відбирає газ, який призначений для Європи. Ряд європейських країн підтвердили, що за останню добу не отримали газ в повному обсязі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: