Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нафтогаз" вимагатиме компенсації від "Газпрому" за зменшення поставок газу

А транзиту через Україну нічого не загрожує.

НАК "Нафтогаз Україна" вимагатиме від "Газпрому" додаткових компенсацій за зниження тиску газопостачання і заяви про розірвання з Україною угод про постачання і транзит блакитного палива.

Про це заявив президент України Петро Порошенко під час наради щодо газової кризи.

"Подібні заяви "Газпрому" можуть пояснюватися лише небажанням виконувати свої контрактні зобов'язання, і я впевнений у тому, що, якщо це відбудеться, то НАК "Нафтогаз", безумовно, звернеться до арбітражу за додатковою компенсацією шкоди, вчиненої безвідповідальними діями "Газпрому", - сказав він.

"Контрактами між "Нафтогазом" та "Газпромом" не передбачено право їх розірвання в односторонньому порядку", - написав згодом Порошенко у Twitter.

Він додав, що попереднє ріщення у Стокгольмі було ухвалене без урахування економічної ситуації в Україні, а подібні заяви Росії є неправдивими.

Також було проінформовано іноземних послів в Україні про заходи, що будуть вживатися у зв'язку зі складною ситуацією у постачанні газу.

За словами президента, транзиту газу через Україну нічого не загрожує.

Нагадаємо, нещодавно в російського "Газпромі" заявили про те, що всі раніше укладені з Україною контракти будуть розірвані. Такий крок у "Газпромі" пояснили тим, що рішення Стокгольмського арбітражу порушило інтереси компанії. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції