"Нафтогаз" вважає вину Тимошенко доведеною

Внаслідок дій Тимошенко під час підписання газових угод з Росією в 2009 році компанії завдано збитки у сумі близько 1,5 млрд гривень, і слідство це довело, вважають у "Нафтогазі".

Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" вважає, що досудовим і судовим слідством доведено, що внаслідок дій колишнього прем'єр-міністра, лідера партії "ВО "Батьківщина" Юлії Тимошенко під час підписання газових угод з Росією в 2009 році компанії завдано збитки у сумі близько 1,5 млрд гривень.

Про це в суді сказав представник НАКу Вадим Куницький.

"НАК "Нафтогаз" вважає, що за результатами досудового й судового слідства факт заподіяння збитків доведено на вищевказану суму", - повідомив він.

Куницький зазначив, що внаслідок підписання цих газових угод ціна на транзит російського газу територією України залишилася незмінною, а вартість газу, що постачається для України, зросла.

За його словами, екс-прем'єр не мала права підписувати директиви на підписання газових контрактів.

Таким чином "Нафтогаз" просить суд задовольнити цивільний позов у повному обсязі й стягнути з Тимошенко вказану суму.

Нагадаємо, у середу Печерський районний суд Києва поновив розгляд справи Тимошенко.

У вівторок Державне обвинувачення попросило задовольнити в повному обсязі цивільний позов "Нафтогазу" про стягнення з Тимошенко 1,5 млрд гривень на користь компанії як відшкодування збитків, завданих внаслідок підписання Україною в 2009 році невигідних для країни контрактів з Росією.

Читайте також:

Захисники Тимошенко сподіваються почути вирок у п'ятницю

Адвокат Тимошенко дивується, що прокуратура попросила лише 7 років

"Недоучки та зомбі" витурили Кармазіна з суду над Тимошенко

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: