"Газпром" не буде застосовувати штрафних санкцій щодо України

У телефонній розмові представники двох компаній домовилися, що кошти за блакитне паливо надійдуть вчасно, а штрафних санкцій не буде.

"Нафтогаз" обіцяє вчасно та у повному обсязі оплатити "Газпрому" поставки газу в лютому.

Як повідомив офіційний представник "Газпрому" Сергій Купріянов, відбулася телефонна розмова голови правління "Газпрому" Олексія Міллера і глави правління НАК "Нафтогаз" Олега Дубини.

"У ході телефонної розмови була досягнута домовленість про те, що українська сторона в повному обсязі і вчасно оплатить газ за фактом поставок у лютому, а "Газпром" не буде застосовувати штрафних санкцій за умовами відбору", - повідомив Купріянов.

Нагадаємо, за новим контрактом на постачання газу до України крайній термін розрахунків за сировину для "Нафтогаза України" - 7-е число (включно) місяця, наступного за місяцем постачання.

Як зазначав президент РФ Дмитро Медвєдєв, Україна в найближчі дні повинна заплатити 400 млн. доларів за поставлений в лютому газ. У випадку, якщо цього не трапитися, контракт передбачає перехід на авансову систему розрахунків.

У той же час глава російської держави повідомив, що Європейські фінансові інститути разом з Росією у разі потреби могли б створити фінансовий пул, щоб надати Україні допомогу в розрахунках за постачання газу.

Читайте також:

Росія та ЄС готові допомогти Україні розрахуватися за газ

"Нафтогаз" планує витратити на 10 млрд. гривень більше, ніж отримати

"Газпром" готується відключити Україні газ 8 березня

Нацбанк допоможе "Нафтогазу" розплатитися з Москвою

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: