Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Нагадує латино-американський серіал". Депутат Березенко прокоментував фото переписки Онищенка

Він готовий сприяти перевірці фактів.

Депутат від "Блоку Петра Порошенка" Сергій Березенко, який фігурує у начебто переписці втікача Олександра Онищенка з низкою посадовців, не займався купівлею голосів у Верховній Раді.

Про це він заявив виданню "УП".

"Жодного голосу в парламенті я не купував… Прошу вважати цей коментар офіційним зверненням до НАБУ та САП, щоб вони активніше розслідували озвучену інформацію в матеріалах журналістів і допитали усіх свідків", - сказав він.

За словами Березенка, заяви Онищенка важко сприймати, адже він не надає докази правоохоронним органам для експертизи.

"По-перше, важко сприймати серйозно слова людини, яка каже, що має беззаперечні докази злочинів, але не надає їх компетентним органам. А по-друге, історія з паном Онищенком нагадує латино-американський серіал. Перша серія була – це нібито якісь розмови Онищенка і Порошенка. Тепер друга серія – це вже розмови Березенка і Тимошенко", - додав він.

Депутат вважає, що Онищенко намагається втягнути у конфлікт одразу багатьох політиків. Він додав, що готовий сприяти перевірці усіх фактів, а за наявності фактів злочину правоохоронці мають розпочинати провадження.

Нагадаємо, народний депутат-утікач Олександр Онищенко дозволив журналістам сфотографувати сотні повідомлень у своєму телефоні, в яких нібито йдеться про голосування за закони у парламенті в обмін на гроші. Згідно з фото, Березенко начебто просив Онищенка допомогти переговорити з "ЮВТ" щодо голосування за закон щодо містобудування, зазначаючи, що це "робоче прохання".

Залиште свій коментар

Вибір редакції