Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наглядову раду "Укроборонпрому" очолив Абромавичус

Він вже запланував аудит.

На засіданні Наглядової ради "Укроборонпрому" новим головою обрали ексміністра економічного розвитку Айвараса Абромавичуса. Таке рішення ухвалили під час засідання оновленого складу Наглядової Ради Концерну, під час якого керівництво "Укроборонпрому" прозвітувало про процес підготовки до проведення аудиту.

"Вважаю, що за останні декілька років "Укроборонпром" здійснив декілька успішних кроків у сфері реформування. Але, водночас, деякі інші українські державні компанії зробили більше. Тому в нас є багато завдань, які ми маємо виконати якнайшвидше. І одне з найбільш пріоритетних з них – проведення аудиту "Укроборонпрому", – заявив він.

Враховуючи обмежені кошти, що були виділені Кабінетом Міністрів України, та необхідність здійснення оперативного аналізу діяльності "Укроборонпрому", Наглядовою радою ухвалено рішення провести міжнародний аудит фінансової діяльності всіх підприємств Концерну за 2018-2019 роки.

Для обрання аудитора на електронному майданчику Prozorro буде створено нову позицію із закупівлі послуг, а визначення переможця тендеру відбудеться за процедурою "відкритих торгів". Очолить тендерний комітет із проведення міжнародного аудиту голова Наглядової ради Айварас Абромавичус.

"Ми очікуємо, що вже у вересні буде обрано переможця торгів, який розпочне аудит "Укроборонпрому". За нашими оцінками, він триватиме 6-9 місяців. Це дозволить отримати детальну інформацію щодо реального стану речей на кожному підприємстві Концерну. Водночас, ми не можемо провести аудит, який охопить більший період. По-перше, якщо взяти для аналізу період від 2014, не кажучи вже про період від 2011 року, то результатів цього аудиту доведеться очікувати роками. По-друге, виділених Урядом 32,5 млн грн на це просто не вистачає", – заявив Абромавичус.

Нагадаємо, 22 травня Абромавичус, який був у передвиборчій команді Володимира Зеленського, повідомляв, що ходив на розмову до Адміністрації президента для обговорення своєї посади у владі. Він зазначав, що не хоче працювати у АП та у Верховній Раді.

12 червня президент України Володимир Зеленський призначив Айвараса Абромавичуса членом Наглядової ради "Укроборонпрому".

Пізніше ЗМІ повідомляли, що Абромавичус може стати новим прем’єрміністром.

ВідеоУ Києві активісти вкотре вимагали покарати винних у скандалі в "Укроборонпромі"

Цього разу молодики "Нацкорпусу" та "Нацдружин" вирішили відвідати максимальну кількість державних установ. Пікетували під СБУ, Генпрокуратурою,  Міністерством внутрішніх справ і наостанок - скандували "Корупціонерів за ґрати" під Адміністрацією президента.  

У Києві активісти вкотре вимагали покарати винних у скандалі в "Укроборонпромі"

Залиште свій коментар

Вибір редакції