Найбільш комфортним містом для проживання визнано Донецьк

Донецьк посів 1 місце серед населених пунктів з населенням понад 500 тисяч людей.

Донецьк
Найбільш комфортним містом України визнано Донецьк
Міністерство з питань житлово-комунального господарства визначило переможців щорічного Всеукраїнського конкурсу "Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку" у 2008 році.

Донецьк посів 1 місце серед населених пунктів першої категорії (з населенням понад 500 тисяч людей). 2 місце зайняли Кривий ріг і Харків, 3 місце – Одеса.

У категорії населених пунктів другої категорії (з населенням 150-500 тисяч людей) переможцями стали Севастополь і Чернівці, 2 місце розділили Житомир і Чернігів, 3 місце - Луганськ і Миколаїв.

За населеними пунктами третьої категорії (50-150 тисяч людей) переможцями стали: 1 місце – Іллічівськ (Одеська область) і Ковель (Волинська область), 2 місце – Коростень (Житомирська область) і Бердянськ (Запорізька область), 3 місце – Умань (Черкаська область) і Комсомольськ (Полтавська область).

У четвертій категорії населених пунктів (менше 50 тисяч людей) 1 місце посіли Славутич (Київська область) і Богодухів (Харківська область), 2 місце – Южне (Одеська область) і Чигирин (Черкаська область), 3 місце – Баштанка (Миколаївська область) і Скадовськ (Херсонська область).

Київ участь в конкурсі не брав - заявка від столиці була отримана надто пізно.

Даний конкурс проводиться з 2003 року. У конкурсі можуть брати участь всі міста, селища та села України, які вчасно надають матеріали та заявки на участь. Переможцями конкурсу вважаються населені пункти, які домоглися найкращих результатів за щорічними підсумками роботи у виконанні програми соціально-економічного розвитку.

Окрім головних критеріїв, враховують те, якими темпами йде будівництво будинків, мостів і пішохідних переходів, озеленення парків. Враховуються не лише краса і охайність, але й рівень злочинності.

Цього року уряд обіцяв переможцям конкурсу в якості винагороди презентувати комунальну техніку.

Читайте також:

У Львові пограбували міськраду

Міносвіти заборонило школам Севастополя переходити на російську мову

Бог сказав дружині Черновецького, що її чоловік врятує Україну

Ющенко приведе в Україну Константинопольський патріархат

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: