Найбільша українська фондова біржа продає себе росіянам

ПФТС продає свій пакет 50%+1 акція російській фондовій біржі.

Загальні збори членів асоціації "Першої торговельної фондової системи" (ПФТС) схвалили продаж пакету 50%+1 акція біржі ПФТС стратегічному інвесторові – "Московській міжбанківській валютній біржі" (ММВБ) за 10 млн долларів

За таке рішення проголосувало 138 членів асоціації, проти - 13. Згідно орієнтовному графіку заходів на виконання рішень загальних зборів членів асоціації ПФТС 25 грудня 2009 року відбудуться збори акціонерів

24 грудня 2009 року загальні збори асоціації ПФТС вирішило збільшити статутною капітал на 16,1 млн гривень до розміру 32,1 млн гривень за рахунок проведення закритого (приватного) розміщення 1601 простій іменній акції за 10 млн долларів ММВБ.

Асоціація ПФТС є одним із найчисельніших та найбільш авторитетних об'єднань професійних учасників ринку цінних паперів, що отримало визнання серед представників органів державної влади та інвесторів на ринку цінних паперів, як в Україні, так і за її межами .

Фондова біржа ПФТС є найбільшою фондовою біржею України, яка діє на підставі відповідної ліцензії ДКЦПФР та підтримує роботу національної електронної системи торгівлі цінними паперами у режимі "реального часу".

ММВБ є провідною російською фондовою біржею, на якій щодня йдуть торги по акціях і корпоративних облігаціях близько 600 російських емітентів із загальною капіталізацією майже 24 трлн рублів.

Як повідомлялося, ринок акцій України виріс за 10 років більше ніж на 890% в доларовому еквіваленті. Разом з Перу та Шрі-Ланкою Україна увійшла до "десятки" найприбутковіших світових ринків за підсумками року і десятиріччя.

Читайте також:

Український ринок акцій став першим у світі за підсумками десятиріччя

ПФТС продадуть росіянам

Індекс ПФТС зріс на 5 відсотків

Дефолт в Дубаї обвалив український фондовий ринок

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: