Найбільшому в Україні арсеналу зброї погрожують відключити світло

Через блокування рахунків військових без електрики можуть залишитися арсенал зброї на Прикарпатті та військовий аеродром.

Найбільший в Україні арсенал зброї на Прикарпатті, розташований поблизу Делятина, отримав попередження про відключення через два тижні від електроенергії. Про це повідомив підполковник Західного регіонального медіа-центру Міністерства оборони Тарас Грень.

За його словами, 25 березня Івано-Франківська квартирно-експлуатаційна частина (КЕЧ) отримала попередження про те, що через два тижні буде відключено від електропостачання військовий аеродром, на якому базується 114-та бригада тактичної авіації. Основна причина - блокування Держказначейством усіх рахунків. Грень додав, що така ж доля чекає згодом і найбільший в Україні арсенал зброї, що розташований неподалік Делятина Івано-Франківської області.

"Складно уявити наслідки різкої зміни температурного режиму у сховищах ракет і снарядів, а також відключення пожежної та протизламної сигналізації", - підкреслив військовий.

Через заблокування рахунку працівники КЕЧ не отримують зарплату, не проводиться відрахування у Пенсійний фонд - про все це керівництво КЕЧ неодноразово повідомляло Івано-Франківське міське казначейство. Звідти пропонували звернутись до виконавчої служби, а та відправляла до казначейства, сказав Грень.

Блокування рахунків відбулось через значну заборгованість КЕЧ перед постачальниками газу. Військові вважають, що борги виникли через недофінансування Збройних сил у минулому році, і "через небажання вищих владних керівників дослухатись до проблем українського війська".

Ситуацію також ускладнює відсутність бюджету на 2010 рік.

Нагадаємо, через недофінансування і борги у 2009 році вже відбувалися відключення світла українським військовим. Зокрема, у липні минулого року без електрики залишилися 48 військових частин.

У січні минулого року було відключено світло низці стратегічних об'єктів, через що Україна фактично залишилася без протиповітряної оборони.

Читайте також:

Через борги Україна залишилась без повітряної оборони

Янукович перегляне військову доктрину України

Начальник Генштабу наказав солдатам писати вірші та романи

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: