Найбільшу радість українцям цього року приніс Ахметов

Більшість українців визнала найбільш радісною подією року відкриття стадіону "Донбас-Арена" в Донецьку.

Стадіон "Донбас-Арена"
ФК "Шахтар"
Відкриття "Донбас-Арени" українці визнали головною подією року
Більше 66% українців вважають відкриття стадіону "Донбас-Арена" в Донецьку однією з головних і знаменних подій 2009 року.

Про це свідчать результати опитування, оприлюднені гендиректором Міжнародного дослідницького агентства "ІФАК Україна" Сергієм Говорухою.

За словами Говорухи, згідно з результатами соцдослідження, 23% опитаних вважають, що відкриття стадіону в Донецьку стало однією з головних подій поточного року, 43% вважають відкриття знаменною подією, для 27% воно нічого не означає, 7% вагалися з відповіддю.

Також у 57% опитаних відкриття "Донбас-Арени" викликало почуття гордості за Україну, у 36% - не викликало таких почуттів, вагалися з відповіддю 7% респондентів.

Соціолог відзначив, що такі моменти, як відкриття стадіону в Донецьку, впливають на об'єднання Сходу та Заходу країни. "Частка зазначених позитивних оцінок факту відкриття стадіону приблизно однакова як на Сході, так і на Заході країни", - підкреслив експерт.

Дослідження проводилося центром "ІФАК Україна" з 1 по 10 жовтня в усіх областях України та Криму методом особистого інтерв'ю. Загалом було опитано 1500 респондентів у населених пунктах з населенням 50 тисяч людей і більше, які представляли доросле населення України від 18 років за місцем проживання. Похибка вибірки - не більше 3%.

Нагадаємо, стадіон "Донбас-Арена" було урочисто відкрито в Донецьку 29 серпня.

Ця унікальна споруда є, за словами фахівців, першим стадіоном у Східній Європі, спроектованим та побудованим у відповідності зі стандартами УЄФА для категорії “еліт” (5 зірок). На стадіоні впроваджені найбільш сучасні IT-технології, що створюють високий рівень комфорту та сервісу для всіх категорій відвідувачів.

Зокрема, в чаші стадіону є 3 ресторани, 4 бари, десятки фаст-фудів, фітнес-центр, музей та фірмовий магазин ФК “Шахтар”. Арена вміщує 50 тисяч глядачів, глядацькі трибуни закриті дахом.

Як стверджують у керівництві “Донбас-Арени”, вона готова приймати фінальні матчі ліги чемпіонів та ліги Європи УЄФА. Загальна вартість проекту стадіону та розташованого навколо нього парку становить 400 мільйонів доларів.

Читайте також:

"Донбас-Арена": плюси і мінуси донецького дива

Тимошенко: тільки Ахметов мав право виступати на відкритті "Донбас-Арени"

"Донбас Арена" встановила рекорд Прем'єр-ліги

ВідеоВідкриття "Донбас-Арени"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: