Найближчі 5 років українська армія ходитиме в комбінезонах

Новопризначений міністр оборони пообіцяв перевдягти всіх службовців збройних сил у комбінезони та "підняти армію до гідного рівня".

Михайло Єжель
Міністерство оборони
Михайло Єжель - новий міністр оборони
Найближчі п’ять років у Збройних силах України формою одягу буде комбінезон. Про це заявив новопризначений міністр оборони Михайло Єжель під час представлення його президентом Віктором Януковичем керівному складу Міноборони та Генштабу.

"На найближчі 5 років у збройних силах формою одягу буде комбінезон. Ми будемо робити все можливе, щоби підняти збройні сили до гідного рівня", - наголосив Єжель.

Він також подякував верховному головнокомандувачу за довіру і пообіцяв виконати ті завдання, які були визначені і поставлені главою держави.

"Ми будемо робити все можливе, щоби їх вирішити. Ми усвідомлюємо, який сьогодні стан збройних сил", - пообіцяв Єжель.

Нагадаємо, новий склад Кабінету міністрів було затверджено на засіданні Верховної ради 11 березня. Главою військового відомства було призначено Михайла Єжеля – адмірала запасу, який протягом останніх двох років обіймав посаду головного інспектора Міністерства оборони.

З 2001 по 2003 рік Єжель був головнокомандувачем військово-морських сил України, але був звільнений з військової служби у запас за станом здоров’я.

Читайте також:

Янукович прийняв командування українською армією

У 2009 році наклали на себе руки 17 українських військовослужбовців

Бюджет української армії побив п’ятирічний антирекорд

Міноборони продасть єдиний український ракетний крейсер

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: