Найсумлінніші міліціонери

До Херсона з’їхалися 100-відсотково найвідданіші міліціонери. Вони сумлінні і непідкупні. Лише цього року за їхньою участю розкрито 335 злочинів.

До Херсона з’їхалися 100-відсотково найвідданіші міліціонери. Вони сумлінні і непідкупні. Лише цього року за їхньою участю розкрито 335 злочинів. Вони шукають вибухівку, наркотики, затримують злодіїв, і патрулюють вулиці. Вони - 62 чудових собаки.

Віддана міліція
ТСН
Найвідданіші міліціонери - це собаки
Німецька вівчарка Пальма приїхала сюди з Кіровограда. Вона вже доросла 8-річна пані і досвідчений міліціонер. За 4 роки розкрила десятки злочинів і затримала чимало зловмисників.

Пальма – дисциплінований правоохоронець, але з гарячим темпераментом. Пробує сама дати інтерв’ю (кусає мікрофон) і демонструє нелюбов до курців (хапає дим). Кінологи кажуть, що від вдачі собаки залежить її фах.

На смузі перешкод розігруються справжні драми – хазяї та собаки однаково нервуються та підтримують одне одного. Падіння, нерви, стрес. У міліції кажуть, що кінологом треба народитися. Ця робота важча за звичайну міліцейську. Вимагає більше часу та витримки. А також взаємоповаги. Часи жорстокого використання собак кінологи згадують неохоче.

За словами кінологів, що пройшли Косово, наші собаки - найкращі в світі. Вони невибагливі, мужні та професійні. А їхні господарі певні, що можуть зробити правоохоронців навіть з таких порід, які нібито не піддаються дресируванню.

Хто з них кращий, собаки та їхні господарі з’ясовуватимуть три дні. Переможці повезуть додому собаче харчування, побутову техніку та можливість кілька днів відпочити від служби.

ВідеоНайсумлінніші міліціонери

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: