Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Сепаратизм в українській громаді Угорщини: лідер їздив до Криму, щоб налагодити контакти з окупантами

Чоловік порушив встановлений порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України.

Посол України в Угорщині Любов Непоп засудила візит одного з лідерів української громади в Угорщині до окупованого Криму в обхід українського законодавства.

Про це дипломат повідомила на своїй сторінці у Facebook.

Йдеться про Анатолія Бурого – депутата Державного самоврядування українців Угорщини та голови самоврядування українців ХХ району Будапешта. Як зазначається, він відвідав Алушту у травні минулого року, порушивши встановлений порядок в'їзду на тимчасово окуповану територію України.

У зверненні посла до Державного та Столичного самоврядування українців Угорщини зазначається, що під час своєї поїздки до Криму Бурий брав участь в організованих окупаційною владою Алушти заходах. Там, за словами Непоп, він просував ідею налагодження контактів між Угорщиною й окупаційною владою Криму і давав інтерв’ю місцевим ЗМІ.

"Коли така неповага до нашої держави виказується з боку людини, що себе ідентифікує як українець, – це подвійна зрада, яка заслуговує на адекватні дії і публічне засудження", – написала посол.

Нагадаємо, у Криму окупанти затримали судно з українськими рибалками. Рибалки "незаконно добували камбалу у виключній економічній зоні Росії". 

Залиште свій коментар

Вибір редакції