Наливайченко не розказав депутатам про контрабанду (відео)

Валентин Наливайченко не прийшов на засідання комітету ВР, який розглядав питання про нібито причетність членів цього комітету до контрабандної діяльності.

Виконувач обов’язків голови СБУ Валентин Наливайченко не з’явився на засідання комітету Верховної ради з питань боротьби з організованою злочинністю і корупцією, де розглядалося питання про оголошену ним інформацію щодо причетності членів цього комітету до контрабандної діяльності.

Голова комітету Ігор Калєтнік заявив, що із СБУ надійшло прохання про перенесення розгляду даного питання, оскільки Наливайченко перебуває на лікуванні.

Валентин Наливайченко
УНІАН
Валентин Наливайченко
Також на засідання комітету не з’явився жоден із заступників голови СБУ.

Член парламентського комітету, народний депутат Микола Джига (фракція Партії регіонів) підкреслив, що з боку Наливайченка та СБУ "це боягузтво". За його словами, Наливайченко ввів в "оману президента України". "Це все придумано і це є наклеп на комітет", - сказав Джига.

У свою чергу Калєтнік наголосив на тому, що комітет готовий у будь-який момент заслухати Наливайченка щодо інформації, яку він розповсюдив на брифінгу після засідання Ради національної безпеки та оборони 31 жовтня.

Як повідомлялося, 31 жовтня президент на засіданні РНБО заявив про причетність окремих народних депутатів до організованих злочинних угруповань, що займаються контрабандою.

Зокрема, за його словами, відповідно до даних СБУ, в Україні діє група "Добряки", діяльність якої координують депутати від "такої-то фракції" разом з представниками податкової адміністрації. Також президент назвав групи "Воробьи", "Хромого", яку, за словами Ющенка, координує депутат від однієї з "вічних партій", групу "Брокард".

ВідеоЧи прикривають депутати злочинців?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: