Наливайченко проігнорував суд із Затуліним

В.о. голови служби безпеки України Валентин Наливайченко не з'явився на судове засідання у Москві.


Тверський суд Москви відклав на 13 січня розгляд позову про захист честі і гідності депутата Держдуми РФ Костянтина Затуліна до Валентина Наливайченка, повідомили у прес-службі Інституту країн СНД. Наступне засідання суду відбудеться 13 січня 2009 року в 10:30.

Рішення про перенесення справи було прийнято судом у зв'язку з повторною неявкою відповідача, а також відсутністю підтвердження, що Наливайченко одержав виклик до суду.

"Наливайченко, використовуючи службове становище, намагається перетворити Україну на "чорну діру", в якій повістки російського суду пропадають безслідно", - заявив Затулін.

Депутат має намір звернутися до Генпрокуратури РФ, "щоб задіяти механізм російсько-української угоди про надання правової допомоги у цивільних і кримінальних справах".

"Сподіваюся, що Генпрокуратура України забезпечить вручення повістки в російський суд громадянину Наливайченку, все ще виконуючому обов'язки керівника СБУ", - сказав Затулін.

Як повідомляв ТСН.ua, раніше Затулін заявив, що судовий розгляд може відбутися і без Наливайченка.

Затулін подав позов через інтерв’ю Наливайченка газеті "Известия". Затулін просить визнати такими, що не відповідають дійсності образливі висловлювання на свою адресу з боку Наливайченка. Депутат Держдуми вимагає від Наливайченка дати в газеті "Известия" спростування і заплатити чотири мільйони рублів. Ці кошти Затулін має намір спрямувати на підтримку російських шкіл в Україні.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: