Суд зобов'язав Наливайченка сплатити Затуліну 63 тисячі грн.

Твєрской суд Москви стягнув з в.о. голови СБУ 63 тисячі 600 грн. гривень на користь депутата Держдуми РФ Костянтина Затуліна.

Твєрской суд Москви стягнув з в.о. голови Служби безпеки України Валентина Наливайченка 300 тисяч рублів (63 тисячі 600 гривень) на користь депутата Держдуми РФ Костянтина Затуліна за його позовом про захист честі й гідності.

Про це йдеться у повідомленні очолюваного Затуліним Інституту країн СНД.

Зокрема, суд визнав такими, що не відповідають дійсності, ганьблять честь і гідність Затуліна заяви Наливайченка про те, що представники СБУ двічі доводили в українському суді факти здійснення Затуліним протиправних дій на території України.

Як зазначається у документі, суд зобов'язав ЗМІ, де було опубліковано інтерв'ю з Наливайченком (яке стало приводом для позову) опублікувати спростування, а з самого керівника СБУ суд стягнув штраф.

Раніше СБУ заявила, що не має наміру брати участь у даних судових слуханнях. У зв'язку з неявкою відповідача засідання кілька разів відкладалося.

Затулін просив суд зобов'язати Наливайченка дати спростування інтерв'ю, даного одному з російських ЗМІ, і стягнути з в.о. голови СБУ 4 млн рублів.

Коментарів відповідача з приводу судового рішення поки що немає.

Зауважимо, що в понеділок також стало відомо про інший судовий позов, який програв Валентин Наливайченко. Шевченківський районний суд Києва зобов'язав в.о. глави СБУ спростувати свою заяву про причетність Віктора Медведчука до "антидержавної діяльності".

Читайте також:

Наливайченко дізнався, що головою СБУ йому не стати
Луценко: СБУ - особиста гвардія Балоги
Затулін: мені заборонять в'їзд до України. І їй буде погано

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: