Наливайченко: Катерина Ющенко спілкується з американцями, але не з  ЦРУ

Дружина Ющенка ніколи не працювала на американські спецслужби і не порушувала українські закони.

Катерина Ющенко ніколи не була агентом спецслужб США. Її робота на ЦРУ - це "міфи". Про це заявив екс-керівник СБУ Валентин Наливайченко.

"Коли ви і ваша аудиторія дивляться на такі міфи, завжди запитуйте - хлопці, покажіть хоч один доказ. Відеокліп хоч один", - стверджує екс-глава СБУ.

У відповідь на зауваження журналіста про те, що в 2004 році були представлені докази зустрічей дружини Ющенка з агентами ЦРУ, Наливайченко відповів:

"Будь-яка людина зустрічається в кафе-барі, в Америці чи Україні, спілкується з американцями, звідки ви знаєте, агент він чи ні? ЦРУ або інший спецслужби?".

Екс-глава СБУ також зауважив, за яких обставин можна називати людину агентом спецслужб.

"Як професіонал можу всіх заспокоїти. До того часу, поки ви як громадянин України не порушуєте закон, не передаєте таємницю, не вступаєте в шпигунську організацію проти власної держави, не зраджуєте державу справою, ніхто не має права називати вас ні агентом, ні посібником спецслужби", - запевнив Наливайченко.

Він також заявив, що під час роботи генконсулом України в США жодного разу не отримував пропозицій про співпрацю з боку американських спецслужб.

Читайте також:

Ющенко: моя дружина не працює у ФБР, там мало платять

Комуністи вимагають СБУ перевірити діяльність Катерини Ющенко

Дружина надарувала Ющенку жіночих костюмів на день народження

Росіяни відмовились платити 15 млн доларів дружині Ющенка

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: