Наливайченко може очолити "НУ" за антиросійські заслуги в СБУ

"Нунсівець" Андрій Парубій назвав Наливайченка людиною, яка воювала за Україну в Україні, забороняла проросійські організації і відкривала архіви, які говорять правду про нашу історію, про вояків УПА, про час Голодомору.

У фракції НУ-НС вкотре заявили, що очолити партію "Наша Україна" може колишній глава СБУ Валентин Наливайченко. Про це в ефірі одного з телеканалів сказав "нунсівець" Андрій Парубій.

"Дуже ймовірно. Ми йдемо шляхом оновлення. Власне це та людина, яка проводила реальні дії із захисту національної безпеки, яка воювала за Україну в Україні. Забороняла проросійські організації і відкривала архіви, які говорять нам правду про нашу історію, про вояків УПА, про час Голодомору", - розповів нардеп.

За словами Парубія, це один з найбільш яскравих на сьогодні політиків. "Ще не вирішено, але дуже можливо, що він очолить партію", - зазначив він.

"Нунсівець" також додав, що зараз для держави є дуже болючим питання політичної корупції.

"Дуже частими є випадки, коли людей або перекуповують, або залякують. Найчастіше цьому піддаються представники бізнесу. З приходом Януковича корупція з'явилась не тільки у сфері економіки чи правоохоронній, а й у політиці", - наголосив Парубій, додавши, що суспільству треба спільно боротись з тим явищем.

Як відомо, екс-керівник СБУ Валентин Наливайченко є головним претендентом на посаду глави партії "Наша Україна". Очікується, що він очолить "Нашу Україну"за підсумками з'їзду партії, який відбудеться 24 вересня.

За словами джерел, голова партії Віктор Ющенко вже підтримав кандидатуру Наливайченка на цю посаду.

Нагадаємо, 11 вересня подала у відставку вся рада партії "Наша Україна" на чолі з головую ради Вірою Ульянченко.

Читайте також:

На чолі партії Ющенка стане екс-глава СБУ

Наливайченко та Бондарчук приєдналися до Ющенка

"Наша Україна" міняє лідерів: попередні пішли у відставку

"Наша Україна" передбачила, що уряд викидатиме українців на вулицю

Ющенко повертається у велику політику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: