Наливайченко: повернення Ющенка в політику є надзвичайно важливим

Екс-голова СБУ порівняв ставлення українців до Ющенка зі ставленням жінок до чоловіків: сьогодні не люблять, а завтра - зовсім навпаки.

Віктору Ющенкові потрібно займати належне незалежне і досить високе місце в українських реаліях, - таку думку висловив координатор громадської ініціативи "Оновлення країни", екс-голова СБУ Валентин Наливайченко.

"На моє переконання, повернення Ющенка в політику є надзвичайно важливим, насамперед для тих, хто працював з ним, для тих, хто стояв з ним на Майдані і навіть для тих, хто розчарувався. Тому що це є людська емоція, а вона, ви ж знаєте, – це, як у жінок до чоловіків: сьогодні ви нас не любите, а завтра зовсім по-іншому на нас дивитесь. Тому, навіть з людських міркувань, це дуже важливо (повернення Ющенка в політику. – ред.)", - додав Наливайченко.

Він також повідомив, що продовжує спілкування з президентом (2005-2010 рр) Віктором Ющенком.

На уточнююче запитання, чи говорив Ющенко під час розмов із ним, що планує повертатись у політику, Наливайченко відповів: "Я у нього запитаю, до речі, чи є у нього такі плани. Я ще в нього цього не питав".

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що екс-голова СБУ, координатор Громадянської ініціативи "Оновлення країни" Наливайченко найближчим часом може очолити партію "Наша Україна".

Пізніше ці чутки було спростовано і наголошено, що партія "Наша Україна" не змінюватиме свого лідера Віктора Ющенка.

Читайте також:

Наливайченко: У Верховній Раді картельна змова

Ющенко: програний бій, але не війна

Ющенко вкотре піднявся на Говерлу, бо має потужну мотивацію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: