Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наливайченко пояснив, чому не затримали лідерів кримських сепаратистів Константинова і Аксьонова

З початком російської окупації усе керівництво СБУ у Криму перейшло на бік агресора.

Колишній очільник Служби безпеки України Валентин Наливайченко заявив, що у 2014 році віддавав наказ своїм підлеглим заарештувати колишнього главу Верховної Ради АРК Володимира Константинова та самопроголошеного "прем'єр-міністра "Криму Сергія Аксьонова.

"Цьому завадила російська окупація, російська ФСБ, яка вже контролювала Крим. Це завадило всім нам з перших днів протидіяти [окупації]", - сказав екс-голова СБУ в ефірі ток-шоу "Право на владу" на каналі "1+1".

Наливайченко зазначив, що коли Росія почала окупацію Криму, усе керівництво СБУ на півострові перейшло на бік агресора. Тому Наливайченко вирішив задіяти добровольців з Майдану.

"Вони йшли в Крим бойовими групами. Йшли і виконували бойові завдання, збирали контррозвідувальну інформацію і проводили інші спецоперації для початку військової операції для звільнення Криму", - сказав Наливайченко.

Нагадаємо, під час допиту в Оболонському суді розповів колишній керівник СБУ Валентин Наливайченко розповів, лише п'ята частина офіцерів СБУ у Криму 2014 року лишилася вірною Україні і виконувала накази. Інші ж перейшли на бік окупанта і відмовилися розблокувати парламент півострова попри накази керівництва. Було віддано і наказ розблокувати парламент АР Крим, однак керівники місцевих силових служб зрадили Україну і відмовилися виконувати наказ. 

ВідеоНаливайченко: Найстрашніше те, що керівництво силових структур Криму перейшло у війська окупанта

Росія почала готувати окупацію Криму ще у 2010 році і тому під час захоплення півострова силове керівництво перейшло на бік окупанта та навіть віддало зброю росіянам, які без шевронів та нашивок зайшли до Криму. Про це заявив тодішній голова СБУ Валентин Наливайченко.

Наливайченко: Найстрашніше те, що керівництво силових структур Криму перейшло у війська окупанта

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції