Наливайченко: У Верховній Раді картельна змова

За словами Наливайченка, представники парламенту бояться втратити владу, тому вони заблокували участь нових політичних сил у виборах.

Проект закону про місцеві вибори позбавляє громадян можливості оновити владу.Про це заявив координатор громадської ініціативи "Оновлення країни" Валентин Наливайченко в середу в Запоріжжі.

"Це своєрідна картельна змова. Учасники картелю, які зараз представлені в парламенті і які вже 17 років не змінюються, вирішили зробити так, щоб цей картель існував вічно. Вони намагаються заблокувати участь нових політичних сил у виборах, побоюючись втратити владу", - сказав Наливайченко.

Він також критично оцінив відсутність механізму самовисування.

"Ми проти позбавлення громадян права на самовисування. Не треба встановлювати в цьому штучної партійної монополії. Партії мають довести свою перевагу людям над самовисуванцями якістю своєї роботи, а не через привілеї", - переконаний координатор ініціативи.

Він наголосив, що вимога висування кандидатів лише від партій - це відверта неповага до понад 40% громадян, які, за даними соціологічних опитувань, не підтримують жодну з представлених у владі і парламенті політичних сил.

Читайте також:

У Раду внесено законопроект про нові правила місцевих виборів

Рада провалила 12 проектів по місцевих виборах

Екс-голова СБУ розповів, скільки коштує прослуховування політиків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: