Наливайченко вимагає заборонити комуністів в Україні

Валентин Наливайченко вважає, що слід продовжити розслідування злочинів проти людяності, скоєних на території України за комуністичної влади.

Голова політичної ради "Нашої України" Валентин Наливайченко переконаний, що комуністична ідеологія як ідеологія людиноненависництва має бути засуджена суспільством.

Також він додав, що народні депутати України, за прикладом інших цивілізованих країни пострадянського простору, мають прийняти закон, яким і ідеологія, і символіка, і головне – злочинні методи комуністів були б заборонені назавжди.

 

За його словами, слід продовжити розслідування злочинів проти людяності, скоєних на території України у період з 1917 до 1991 року.

"Проведення національного розслідування і отримання вироку українського суду у прецедентній для Української Держави кримінальній справі щодо Голодомору чітко засвідчило, що ми на нашій території здатні провести розслідування і засудити організаторів злочину проти людяності", - підкреслив Наливайченко.

Він також зауважив, що таким чином наша держава застосувала і повністю виконала свої міжнародні зобов'язання за Конвенцією ООН як 1948, так і 1968 року.

Наливайченко наголосив на важливості наукового вивчення, а головне - правового реагування на ті злочини, які до цього часу залишилися непокараними.

"Така робота має бути продовжена. Ми маємо обов'язково розслідувати злочини примусового відокремлення дітей від батьків, що почалися з 20 років минулого століття, а також створення концтаборів, які з'явилися на нашій території внаслідок декрету Калініна 1919 року. Такі злочини мають бути розслідувані і покарані", - сказав голова політради "Нашої України".

Він підкреслив, що "це потрібно для того, щоб каральні органи не могли діяти проти людей, які здатні думати, щоб жоден концтабір більше не з'явився у моїй державі".

Читайте також:

Суд дозволив Януковичу заперечувати Голодомор

Суд заборонив свободівцям і комуністам ходити з факелами по Донецьку

ПР: Голодомор назвали геноцидом українців, щоб звинуватити Росію

Янукович злякався примари фашизму

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: