Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Наливайченко закликав українців бути пильними у День Героїв Небесної Сотні

Не можна виключати, що ворог спробує використати масові зібрання українців у своїх злочинних цілях.

СБУ закликає усіх громадян бути максимально пильними і уважними у дні, коли Україна вшановуватиме пам'ять Героїв Небесної Сотні та відзначатиме річницю Революції гідності.

Про це повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко в ефірі політичного ток-шоу "Право на владу" на телеканалі "1+1".

Служба безпеки спільно з Міністерством внутрішніх справ України, громадськими активістами, майданівськими організаціями, зокрема Самообороною Майдану, буде на всіх масових акціях заради безпеки кожного громадянина.

"Ми дуже просимо громадян бути пильними, уважними", - підкреслив він.

Наливайченко закликав повідомляти на телефон гарячої лінії СБУ (0-800-501-482 callcenter@ssu.gov.ua) про всі підозрілі предмети, підозрілу активність можливих провокаторів, будь-які спроби провокацій, протиправних дій проти учасників акцій тощо.

За його словами, "ми живемо в непростий час і не можемо виключати, що ворог спробує використати масові зібрання українців у своїх злочинних цілях".

"Для нас дуже важливо, щоб агентура, яка залишилась, не використала свої цинічні, кримінальні можливості для того, аби підірвати громадський спокій", - зауважив голова СБУ.

Раніше віце-прем'єр-міністр В'ячеслав Кириленко повідомив, що музей Революції Гідності влада хоче зробити в Міжнародному центрі культури і мистецтв – так званому Жовтневому Палаці.

ВідеоНаливайченко: диверсанти зосередили свої зусилля на Одесі, Харкові та Маріуполі

Залиште свій коментар

=

Вибір редакції