Наливайченко заперечив, що посварився з Ющенком

Наливайченко наголошує, що партія "Наша Україна" ожила, і має здорову мету, а інформація про чвари всередині політсили - не більше, ніж плітки політичних конкурентів.

Глава політради "Нашої України" Валентин Наливайченко наголошує, що в партії немає конфлікту між ним та лідером партії Віктором Ющенком.

"Погано, що минула історія "Нашої України" вже привчила всіх саме до такого сприйняття подій в партії. Я це спростовую", - наголосив глава політради партії.

"Останні півроку ми почали наводити порядок в партії. Маємо перші результати", - зазначив Наливайченко.

За його словами, партія ожила, є бачення її розвитку, є здорова мета, є розуміння того, які провести організаційні зміни. "Звичайно, це може когось дратувати. Тому і поширюються плітки про надумані чвари. Не виключаю, що вони походять з кабінетів влади і від наших політичних конкурентів", - зауважив глава політради.

"Курс на оновлення партії, оптимізацію її роботи, забезпечення прозорості її рішень і ясності позиції – це вимога часу. Ці процеси – незворотні", - наголошує Наливайченко.

Він зауважив, що у партії йдуть дискусії, однак вони не стосуються персон, "вони стосуються способу і системи роботи".

За словами Наливайченка, 18 березня відбудеться засідання політради партії, яке і вирішить, "наскільки ми готові проводити з'їзд, щоб втілити зміни, і коли проводити зібрання партійців".

"Для ефективності нам потрібна єдність. Цього намагаюся досягти. Тому прошу слідкувати за нашими рішеннями та результатами, а не за розмовами навколо "Нашої України", - наголосив глава політради НУ.

Читайте також:

Соратники Ющенка об'єднались у парламенті

Луценко: Ющенко продав Україну Януковичу "на фарш"

Кабмін залишив Ющенку державну дачу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: