Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
"Намет згорів за 40 секунд": очевидець пожежі на полігоні Широкий Лан розповів про трагедію

Військовий каже, що ледве встиг вискочити надвір.

На полігоні Широкий Лан на Миколаївщині вночі загорівся один із наметів, в яких жили бійці 92-ї бригади ЗСУ. Внаслідок цього загинув один військовослужбовець, і ще семеро зазнали опіків, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

Старший солдат Велі Шагалієв прокинувся від криків, що горить намет, і коли відкрив очі – полум’я вже було скрізь. Він каже, що встиг схопити лише свій спальний мішок. "Я прокинувся від криків, що ми горимо, і потім побачив, як горить товариш по службі. Намет згорів десь за 40 секунд – хвилину від сили. Все згоріло: особисті речі, документи", - розповів він. З його слів, загинув 21-річний боєць, який спав далі за всіх від входу і просто не встиг вибігти.

ВідеоОдин військовий загинув внаслідок пожежі на військовому полігоні Широкий Лан

Ще семеро - зазнали опіків. Наразі загальний стан військовослужбовців задовільний, вони перебувають у Миколаївському військовому шпиталі. За попередніми даними, намет спалахнув через буржуйку, якою обігрівалися військові.

Один військовий загинув внаслідок пожежі на військовому полігоні Широкий Лан

Один з обпечених зараз перебуває в Одесі в опіковому центрі у тяжкому стані, у шістьох травми легкі – вони в Миколаївському військовому шпиталі. "Загальний стан військовослужбовців задовільний, надається кваліфікована медична допомога. Верхня частина тіла обгоріла: шия, обличчя", - розповів заступник начальника Миколаївського військового госпіталю Григорій Володько.

За попередніми даними, намет спалахнув через буржуйку, якою обігрівалися військові. За нею мав слідкувати черговий опалювач, котрий, вочевидь, відволікся і вона потухла. Щоб швидко розпалити її, солдат узяв легкозаймисту речовину, яку категорично заборонено використовувати в наметах. Винуватець пожежі сам зазнав опіків.

На полігон Широкий Лан виїхав керівник сухопутних військ. На питання, чому українська армія досі обігріває намети небезпечними буржуйками, він пояснив, що цим пічкам шукають альтернативу. "Згорілий намет вже прибрали. Бійців розселили в інші та видали новий одяг. Тепер їм треба відновлювати всі документи та телефони, що згоріли", - додав командувач Сухопутних військ України Сергій Попко.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар

Вибір редакції