Намісник Києво-Печерської Лаври домігся демонтажу ресторану Саакашвілі?

Раніше вже був знесений ресторан "Ріоні", який розміщувався безпосередньо біля Лаври.

Київська влада витратить 2 мільйони гривень на демонтаж недобудованого ресторану на Набережному шосе, який пов'язують з екс-президентом Віктором Ющенком та президентом Грузії Михаїлом Саакашвілі.

Так, згідно з "Вісником державних закупівель", КП "Київблагоустрій" Київської міськдержадміністрації за результатами тендеру 27 вересня уклало угоду з ТОВ "Техбудмеханіка-Промдемонтаж" на роботи з "механізованого демонтажу незакінченої будівлі ресторану" на Набережному шосе біля перетину з Дніпровським узвозом.

Вартість угоди склала 2,00 мільйони гривень.

Як відомо, що раніше прокуратурою Києва було видано припис про знесення недобудованого об'єкта з метою відновлення первісного вигляду набережної.

Видання зазначає, що, за інформацією ЗМІ, це розпорядження було видано не без участі президента Віктора Януковича, який нібито пішов на зустріч керівництву Києво-Печерської Лаври, в якій виступають проти зведення ресторану неподалік від святого джерела, тому що це може принести шкоду підземним ходам Нижніх печер.

Будівництво ресторану компанією "Ріоні" почалось в 2007 році. За даними "Дзеркала тижня" – це проект Саакашвілі в Києві, який лобіював Ющенко.

Раніше вже було знесено ресторан "Ріоні", який розміщувався безпосередньо біля Лаври.

Намісником Свято-Успенської Києво-Печерської Лаври є депутат Київради від Партії регіонів Петро Лебідь (архієпископ Павло), який прославився своїм коштовним "мерседесом".

Читайте також:

Намісник Лаври обурився на журналіста "1+1" через питання про машини й телефони

Наміснику Києво-Печерської Лаври подарували Mercedes за 100 тисяч

Московський патріархат назвав душевнохворими журналістів, що пишуть про мерседеси отців

Патріарх Кирило носить годинник за 30 тисяч євро

Мерседеси священства, або на що побудувати сільську церкву

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: