Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Напад на керівництво нацпарку "Тузловські лимани": екологи просять про державну охорону

Напад на керівництво нацпарку "Тузловські лимани": екологи просять про державну охорону

Постраждалі екологи проходять судово-медичну експертизу.

Екологи національного парку "Тузловські лимани" прийшли до одеської обласної прокуратури та вимагали розслідувати справу щодо нападу на них родини підприємців, які захопили лісовий масив на території заповідника і заробляють на туристах гроші, а також просять про державну охорону.

Деталі конфлікту — в сюжеті ТСН.Ранок.

Туди прийшли з інспекцією, бо нещодавно районний суд ухвалив рішення, що бізнесмен здійснює свою господарську діяльність незаконно. Сам підприємець заявляє, що лісова ділянка не входить до національного парку, а він там оздоровлює людей. Через це і виник конфлікт з бійкою. В його деталях розбирався Сергій Осадчук.

Бійкою та штовханиною закінчилася спроба припинити збір грошей за в'їзд до заповідного лісу національного парку "Тузловський лиман". Екологи стверджують, що місцевий підприємець незаконно збирає гроші за пропуск до лебединського лісу туристів.  Бізнесмен переконує, що сам став жертвою нападу екологів, в запевняє: його лісова ділянка не входить до заповідника.

"Це не територія національного парку. Він мене вдарив, а я його, і ми разом упали в кущі, подряпались. Обоє з синяками, подряпані", - розповів  місцевий підприємець Сергій Санченко. 

Відео Підприємці побилися з екологами, які прийшли з інспекцією на територію заповідника

Екологи національного парку "Тузлівські лимани" прийшли до одеської обласної прокуратури та вимагали розслідувати справу щодо нападу на них родини підприємців, які захопили лісовий масив на території заповідника і заробляють на туристах гроші. Туди прийшли з інспекцією, бо нещодавно районний суд ухвалив рішення, що бізнесмен здійснює свою господарську діяльність незаконно. Сам підприємець заявляє, що лісова ділянка не входить до національного парку, а він там оздоровлює людей.

Підприємці побилися з екологами, які прийшли з інспекцією на територію заповідника

Адвокат екологів каже, що нещодавно відбувся суд, який вирішив - підприємець перебуває на заповідній території незаконно. "Держгеокадастр провів перевірку і констатував самовільне захоплення земельної ділянки та дав розпорядження на його звільнення. Наразі припис держгеокадастру не виконаний. Вже рік вони перебувають там незаконно”, - наголосив  адвокат Максим Попов.

Екологи написали заяву до прокуратури. "Від 2015 року до поліції надійшло більше півсотні заяв від співробітників національного парку про напади на них і про нищення природи так званими місцевими підприємцями. Поліція реагує тільки тоді, коли є якийсь тиск з боку громадськості, як зараз", - каже експрацівник поліції Владислав Сердюк.

Постраждалі екологи нині проходять судово-медичну експертизу в Одесі та попросили у прокуратури державну охорону.

Залиште свій коментар

Вибір редакції