Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Напад на Розинську: через стосунки з Мельниченком чи скандал із міліцією

Адвокат Наталії Розинської розповів ТСН.ua про можливі причини нападу на телеведучу.

Побиття телеведучої Наталії Розинської є замовним і могло мати на меті навіть її вбивство.

Таку думку у коментарі ТСН.ua висловив її адвокат Микола Неділько, який саме знаходився у лікарні.

"Її били жорстоко, поки вона не втратила свідомість. Можливо, я буду наполягати на тому, щоб розглядали версію про те, що це була спроба виконати замовне вбивство", - зазначив Неділько.

"Якби вона не закричала, її фактично вирубили з першого удару, але вона не одразу втратила свідомість, вона почала кричати. Вони можливо перелякались, що вийдуть сусіди побачать і зможуть їх потім впізнати", - додав адвокат.

Він розповів, що навколо була купа відеокамер - на цьому будинку і на сусідніх. Але у міліції станом на сьогодні цих відеоматеріалів немає. Недільку пояснили у міліції, що камери були вимкнені, тож упізнати нападників не вдасться.

"Я напряму пов'язую напад, по-перше, із справою майора Мельниченка, тому що Розинська на сьогодні є дружиною майора Мельниченка. Також я пов'язую цю справу із інцидентом, що відбувся у неї зі співробітниками спецпідрозділу ДАІ "Кобра", - сказав Неділько.

"Основна версія – що побиття носить замовний характер. Мотивація тих осіб, які її били, досі не встановлена", - наголосив він.

За словами адвоката, нападники не сказали ведучій жодного слова, не висловили жодних погроз. Чому вони б'ють і що їх на це спонукало, також не сказали. Розинську не пограбували, не намагались вчинити сексуальне насилля.

"Суто побили і пішли", - підсумував Неділько, зазначивши, що цих чоловіків вона раніше ніколи не бачила і не спілкувалась з ними. Він впевнений - жодної особистої мотивації у нападників не було. До того ж вони були абсолютно тверезі.

Він наголосив, що після інциденту з ДАІ Розинська почала активно захищатись. За словами адвоката, вчора зранку Розинська подала позов на начальника управління зв'язків з громадськістю МВС Володимира Поліщука про захист честі, гідності і ділової репутації.

У позові ведуча просить суд спростувати поширену Поліщуком через ЗМІ інформацію про те, що вона була у стані алкогольного сп'яніння під час інциденту з працівниками ДАІ, що на неї було складено чотири адмінпротоколи, (за словами Неділька, протокл був складений один), що вона зникла з місця ДТП.

наталія розинська
Розинська подала позов на Поліщука через інцидент з ДАІ
Окрім того, вчора ж Неділько зробив два адвокатські запити до МВС, до Департаменту ДАІ з приводу того, щоб могли отримати і вивчити всі відеоматеріали по тому інциденту.

"Станом на сьогодні вона вже не може нічого робити. Вона не може ні по судам ходити, нічого. Її фактично зараз вже залякали. Вона боїться навіть версії озвучувати пресі", - додав Неділько.

Сама Розинська розповіла, що перелому ноги у неї немає. Але їй дуже важко рухатись, бо у неї струс мозку і забій нирки.

"Болить голова, дуже нирка болить. У мене забій нирки. Не можу пересуватись. У мене струс мозку", - сказала ТСН.ua Розинська.

Також вона розповіла, що до неї вже дзвонили кілька народних депутатів, діячів культури і політики зі співчуттями і пропозиціями допомоги. Проте їх прізвища Розинська з етичних міркувань не назвала.

Залиште свій коментар

Вибір редакції