Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Розслідування нападів на активістів правоохоронці саботують і "втрачають" докази - комісія ВР

Розслідування нападів на активістів правоохоронці саботують і "втрачають" докази - комісія ВР

Борислав Береза також нагадав, що ТСК має завершити роботу до кінця травня і потім звітувати.

Тимчасовій слідчій комісії Верховної Ради з розслідування нападів на громадських активістів не надають інформацію щодо розслідувань, або ж повідомляють неточну інформацію, чи навіть звітують про "втрачені" докази.

Про це сказав журналістам голова ТСК Борислав Береза після закритого засідання комісії.

"З'ясувалося, що по тих провадженнях, по яких нам ще 2 місяці тому казали, що нададуть інформацію, на жаль, ми її досі не отримали. Більше того, так сталося, що з Одеси прийшла інформація від правоохоронців, від Нацполіції, яка може бути брехливою і зараз ми будемо це перевіряти. Представники прокуратури та представники СБУ дали таку інформацію, яка не співпадає з тим, що надали працівники Нацполіції з Одеси. Тому зараз з'ясовується. Це по справі Стерненка та Устименка", - розповів Береза.

Крім того, він додав, що у справах про напади на активістів у Київській області є саботаж і не надається та інформація, яка була обіцяна. "Тобто ми бачимо, що зараз, використовуючи процеси, які йдуть в країні - вибори, відволікання уваги суспільства - правоохоронці замість того, щоб розслідувати справи, уникають цього. І більше того, з'ясовується, що деякі люди, які займалися справами, вони їх розвалили або втратили речові докази. Сьогодні це з'ясувалося. Це по справі дуже гучній і після того вони йдуть в інші правоохоронні органи. На жаль, така проблема є", - зазначив Борислав Береза.

Він додав щодо найгучнішого вбивства Катерини Гандзюк є сподівання, що справа буде в суді протягом місяця. "Правоохоронці, як і ми, у справі Гандзюк хочуть вже перейти до судового розгляду, і я їх розумію. Є деякі моменти, які вони хочуть закрити для того, щоб їх доказова бази була стовідсотковою у суді", - сказав Береза.

Окрім того, голова ТСК повідомив, що 13 травня відбудеться виїзне засідання комісії в Харкові. Борислав Береза також нагадав, що ТСК має завершити роботу до кінця травня і потім звітувати. Він зазначив, що звіт поки "не дуже задовільний" для правоохоронних органів.

Залиште свій коментар

Вибір редакції