Нападники на банк у Миколаєві не торкнулися грошей і оргтехніки

Злочинці просто пошкодили двері та втекли.

Вибух минулої ночі в Миколаєві наполохав жителів міста, але не завдав значної шкоди відділенню банку "Південний", біля якого пролунав. Зруйновано лише двері, всередині приміщення великих ушкоджень немає, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Прокинувся від гучного вибуху, задрижало скло", - розповів мешканець Миколаєва Олег Соколик. "Аж підстрибнули у ліжку, посипалося скло, вибуховою хвилею вибило двері балконні, п'ять вікон", - каже інший житель сусіднього будинку Руслан Подхомутний.

ВідеоУ Миколаєві невідомі підірвали відділення банку "Південний"

За неофіційною інформацією потужність закладеної вибухівки дорівнювала 200 грамам тротилу. Від великих руйнувань банк урятувала ударостійка плівка на дверях, тому вибухова хвиля пішла на вулицю. Всередину банку зловмисники не проникали. За свідченням працівників фіну станови, оргтехніка та фінанси лишилися на місцях. "Ми сподіваємося, що будуть встановлені особи, причетні до скоєння злочину, встановлять його мотиви, чи це була спроба пограбування, спроба дестабілізації ситуації в регіоні чи щось іще. Співробітники служби безпеки активно співпрацюють з правоохоронними органами", - розповів начальник відділу звязків з громадськістю АБ "Південний" Дмитро Артемчук.

У поліції порушили кримінальне провадження за фактом умисного пошкодження майна, наразі слідчі вивчають відео з камер спостереження. "Вилучили уламки дверей для встановлення типу вибухівки", - розповіла речник обласної поліції Інна Парфенова. Якщо злочинців знайдуть, їм загрожуватиме ув'язнення строком до 10 років.

Кореспондент ТСН Лілія Родіна

Залиште свій коментар