Написаний слабкою рукою, що треба розбирати слова: Геращенко отримала лист від Сенцова

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Перший заступник Голови ВР зауважила, що з Олегом Сенцовим вони могли перетинатися на Майдані.

Перший заступник Голови ВР, представник України у робочій підгрупі з гуманітарних питань ТКГ Ірина Геращенко отримала листи від від українських політв’язнів Олега Сенцова та Романа Сущенка.

Про це вона написала у Фейсбуці.

“Сьогодні я отримала два листи. В кілька речень. Один написаний такою слабою рукою, що треба розбирати слова та літери. Дуже важливі і дорогі мені листи . Від Романа Сущенка і Олега Сенцова. Мені передали іх адвокати і рідні політв‘язнів . Це особисті листи. Написані дуже сильними людьми, які вірять в Україну. За це й засуджені”, - написала Геращенко.

Фотогалерея У Києві під російським посольством відбулась акція на підтримку Сенцова (8 фото)

Перший заступник голови ВР також підкреслила, що з Олегом Сенцовим вони могли перетинатися на Майдані.

“Але я не пам‘ятаю, то були буремні дні,калейдоскоп прекрасних людей і облич. Ми маємо витягти Олега, Романа , всіх наших. Я не знаю, що ми ще маємо зробити, але повинні потроіти зусилля, тиснути на весь світ, щоб їх витягти. Й хлопців з Донецька й Луганська теж. Дай Бог пережити їм ці випробування. Сили в здоров‘я пережити. Олегу- викарабкатися з голодування.  Ми зобов‘язані їх витягти. Зобов‘язані”, - резюмує Геращенко.

ВідеоСенцов змушений припинити голодування через критичний стан здоров'я

Адвокат політв'язня Дмитро Дінзе після побачення з ним передає листа. Кримчанин пише - стан його здоров'я критичний, зміни у внутрішніх органах стали патологічними, а російські тюремники збираються годувати його примусово. Нинішнє рішення дає змогу незаконно ув'язненому українцю залишатися вільним - бодай розпоряджатися своїм життям.

Сенцов змушений припинити голодування через критичний стан здоров'я

Нагадаємо, 25 серпня 2015 року українського режисера Олега Сенцова засудили до 20 років ув'язнення в колонії суворого режиму. Йому інкримінували в Росії підготовку до вчинення терористичних актів у Сімферополі, Севастополі та Ялті. 14 травня 2018 року Сенцов оголосив безстрокове голодування. Єдиною умовою його припинення було звільнення всіх українських політв'язнів, які перебувають на території РФ.

5 жовтня Сенцов повідомив, що припинить голодування від суботи, 6 жовтня. Він голодував майже 5 місяців. Адвокат режисера Дмитро Дінзе заявив, що український політв’язень припинив голодування, адже з нього погрожували "зробити овоч" і обіцяли примусове годування.

Залиште свій коментар

Вибір редакції