"Напів політична тема". Очільник Луганщини прокоментував ситуацію з добровольцями в Золотому

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Гайдай вважає, що в Золотому залишилися близько шести добровольців

Очільник Луганської ОДА Сергі Гайдай розповів, що в Золотому залишилися кілька добровольців і перебування там "не їхнє особисте бажання, а більше напів політична тема".

Про це він розповів в ексклюзивному інтерв'ю ТСН.ua.

Гайдай зазначив, що особисто не спілкувався з добровольцями, а лише був присутній під час їхньої розмови з президентом Володимиром Зеленським.

"Такого спілкування в мене не було. Я не бачив їх, так щоб вони там десь гуртом були. Єдине, але це навіть не спілкування, - я був присутній, коли президент там був. Тоді я був присутній, я нічого не говорив, тільки слухав, дивився на хлопців. Наскільки мені відомо, залишилось їх там небагато, буквально шість людей. Настрій їхній більш такий, знаєте, це не їхнє особисте бажання, це все ж таки така вже напів політична тема. Тобто як керівництво сказало, так вони і (роблять – ред.)", - сказав він.

Чиновник також додав, що намагатиметься переконати їх, що ніхто не здає ніяких позицій.

"Хоча з повагою до всіх ставимось, тому що всі ці хлопці воювали, вони дали можливість нам спокійно працювати. Можливо, просто від браку інформації чи невеличкого викривлення тої інформації, вони трохи агресивно налаштовані. Я сподіваюсь, що все ж таки ми проведемо остаточно цю історію із розведенням і відкриттям самого КПВВ. І вони самі зможуть переконатись в тому, що все тихо, мирно, ми не здаємо жодних територій, ніхто, як казали, не вивішує російські прапори", зазначив очільник ОДА.

Відео Очільник Луганської ОДА розповів про ситуацію із добровольцями в Золотому та про можливе відкриття КПВВ у місті

У першому інтерв’ю ТСН.ua на посаді голови Луганської ОДА Сергій Гайдай повідомив, що у Золотому залишилось лише декілька добровольців, а місцева влада планує трохи покращити КПВВ в цьому місті і готова відкривати його у будь-який момент.  

Очільник Луганської ОДА розповів про ситуацію із добровольцями в Золотому та про можливе відкриття КПВВ у місті

Раніше у штабі ООС підтвердили, що 29 жовтня о 12.00 годині розпочався процес розведення з обох сторін на ділянці №2 у районі населеного пункту Золоте-4 Луганської області. "Це стало можливим через дотримання режиму тиші протягом останнього тижня", – йдеться в повідомленні

Там також наголосили, що представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ було підтверджено початок розведення сил та засобів.

Нагадаємо, в суботу, 26 жовтня, в прифронтовому Золотому на Донбасі побував президент України Володимир Зеленський. Там він, зокрема, зустрівся і з ветеранами-добровольцями. Оприлюднене повне відео, на якому Зеленський на підвищених тонах поспілкувався з одним із добровольців. Глава держави закликав ветеранів скласти зброю, яка була в їхньому будинку. Водночас доброволець обурювався, що президенту не передали або він не відреагував на лист, у якому вони просили його про зустріч.

Залиште свій коментар

Вибір редакції