Напівроздягнені феміністки намагалися прорватися в Кабмін

Рух FEMEN проводив акцію проти "узурпації чоловіками всіх керівних посад в Кабінеті міністрів України".

Правоохоронці завадили активісткам жіночого руху FEMEN, які брали участь в акції протесту біля стін Кабінету міністрів, прорватися в напівоголеному вигляді на засідання уряду. Одну з активісток FEMEN було затримано.

Рух FEMEN 17 березня проводив акцію проти "узурпації чоловіками всіх керівних посад в Кабінеті міністрів України".

"Україна - єдина країна в світі, де на чолі всіх міністерств стоять чоловіки", - заявила одна з учасниць акції.

Приблизно о 10.15 біля будівлі Кабміну з’явилися близько десяти дівчат, перевдягнутих у чоловічі костюми, що вигукували гасла: "Віддай портфель!", "Пустіть на роботу!", "Жінок у Кабмін". Водночас у листівках, розданих журналістам, йде мова, що рух FEMEN "категорично незгоден з формуванням уряду країни. FEMEN ще раз звернув увагу української і міжнародної громадськості, що новий склад Кабінету міністрів є найчисленнішим в Європі, проте в ньому немає жодної жінки".

На підході до будівлі Кабміну представники правоохоронних органів перешкоджали подальшому проходженню акції, вимагаючи, щоб учасниці перейшли на протилежну сторону вул. Грушевського. У цей час дві учасниці прорвалися з оточення міліціонерів і побігли до пропускного пункту будівлі уряду, де їх зустріла друга шеренга правоохоронців. Дівчата, у свою чергу, демонстрували портфелі з написами "міністр брудних шкарпеток", "міністр борщу", "міністр швабри і віника", вимагаючи при цьому, щоб їх пустили на засідання Кабміну.

Після відмови міліціонерів пропустити їх до будівлі дівчини почали знімати з себе одяг. Після того, як міліціонери спробували перешкодити їх діям, активістки почали вириватися з оточення правоохоронців, потім одну з них міліція затримала.

Читайте також:

Голі активістки FEMEN влаштували акцію "Вагінарт"

Гола акція руху FEMEN проти порно

Напівголі феміністки влаштували під стінами Міносвіти акцію проти свавілля у вузах

Дівчат з руху "Femen" публічно відшмагали

ВідеоФеміністки намагалися прорватися в Кабмін

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: