Нацрада знову заборонила російський "Первый канал"

"Первый канал. Всемирная сеть" не дотримав своїх зобов’язань і не виконав рішення Нацради щодо ретрансляції своїх програм на території України.

Національна рада з питань телерадіомовлення знову перериває трансляцію російського телеканалу "Первый канал. Всемирная сеть".

Так на засіданні Нацрада скасувала своє рішення № 1870 від листопада 2008 року, яким було тимчасово поновлено ретрансляцію телеканалу у кабельних мережах.

Тоді це було зроблено на підставі звернення керівництва телеканалу щодо здійснення комплексу заходів з адаптації програм і передач до чинного українського законодавства.

"Оскільки "Первый канал. Всемирная сеть" не дотримався своїх зобов’язань і не виконав рішення Національної ради щодо ретрансляції своїх програм і передач на території України, Національна рада зобов’язує провайдерів програмної послуги до 1 червня 2009 року привести свою діяльність у відповідність до норм чинного законодавства", - зазначається в повідомленні.

Також Нарада відмінила тимчасовий дозвіл на трансляцію для "Цифрового телесемейства" – "Дом Кино", "Музыка Первого", "Время: далекое и близкое", "ТелеНяня", "Телекафе".

Читайте також:

Голова Нацтелерадіо подав у відставку

Томенко: телеканал "Київ" гіпнозував глядачів

Нацрада дозволила показувати російський "Зоопарк"

У Нацради ТБ і радіомовлення немає коштів на оприлюднення своїх рішень

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: