Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На нараді у Зеленського назвали умови, за яких можуть змінити організацію проведення ЗНО

На нараді у Зеленського назвали умови, за яких можуть змінити організацію проведення ЗНО

Перше ЗНО відбудеться 25 червня.

У разі, якщо в окремих регіонах України епідеміологічна ситуація з поширенням коронавірусу не буде задовільною, уряд напрацьовуватиме рішення щодо коригування умов проведення ЗНО. Станом на 22 червня доволі напружена ситуація, зокрема на Закарпатті і у Львівській області.

Про це йшлося під час щоденної наради під головуванням президента Володимира Зеленського.

Наголошується, що наразі Кабмін спільно з місцевою владою працюють над тим, аби всі абітурієнти у 2020 році могли безпечно скласти ЗНО.

"Коронавірус коригує наші плани в усіх галузях. Маємо дбати про безпеку дітей, особливо коли в них відповідальний період ЗНО", – сказав Володимир Зеленський.

Крім того, головний санітарний лікар Віктор Ляшко пояснив, що за минулу добу у Львівській області виявили 200 осіб з коронавірусом через те, що було усунуто велику чергу громадян, які очікували на тести.

В уряді уточнили, що показник захворюваності становить 46,8 випадку на 100 тисяч населення, а маркер, після якого можуть ухвалити рішення про нові карантинні обмеження - 60 осіб на 100 тисяч населення.

До слова, основна сесія ЗНО триватиме від 25 червня по 17 липня, додаткова - від 24 липня до 10 серпня. 

Нагадаємо, раніше у Міністерстві освіти і науки запевнили, що для проведення зовнішнього незалежного оцінювання все готове. В основній сесії візьмуть участь до 379 тисяч 493 учасників. Через карантин під час ЗНО в аудиторії перебуватимуть 15 осіб. Під час складання зберігатиметься соціальна дистанція. Діти будуть в масках, вчителі в масках і рукавичках. Максимальна допустима температура тіла, з якою пускатимуть на тестування, - це 37,2 градуса.  

Відео ЗНО без ДПА: випускникам шкіл дозволили не проходити державну підсумкову атестацію

Випускники цьогоріч можуть не проходити державну підсумкову атестацію. Скласти ДПА можна буде за бажанням. Депутати підтримали президентський законопроєт. Документ напередодні внесли до парламенту як невідкладний. Звільнення від атестації має зменшити навантаження на центри тестування під час епідемії коронавірусу. Разом з тим, випускники шкіл та коледжів, для покращення оцінки в атестаті, можуть скласти ДПА у формі ЗНО. ЗНО залишається обов`язковим, бо вступати до вишів можна винятково за його результатами.  

ЗНО без ДПА: випускникам шкіл дозволили не проходити державну підсумкову атестацію

Залиште свій коментар

Вибір редакції