Наразі у базі зниклих дітей до 18 років - близько 50 осіб. Кулеба озвучив статистику щодо викрадень
В основному поліція знаходить зниклих протягом першої доби.

Кожної години в Україні до поліції надходить заява про зникнення дитини. Більшість зі зниклих знаходять у першу добу: в основному це підлітки, які пішли до друзів.
Про це повідомив уповноважений президента з прав дитини Микола Кулеба в ефірі "Сніданку з 1+1".
Наразі у базі зниклих дітей до 18 років - близько 50 осіб. Це статистика за всі роки, додав він.
За словами Кулеби, дітей в основному знаходять за першу добу.
"Ми маємо говорити про батьківсько-дитячі стосунки - вони мають бути довірливими", - наголосив дитячий омбудсмен.
Як повідомлялося раніше, біля дитячого садочка в Києві 20 жовтня вкрали маленьку дівчинку. Півторамісячну крихітку тато привіз у 606-й дитсадок, коли прийшов забирати старшу дитину. Візочок із меншенькою він залишив під сходами і піднявся нагору, а коли зійшов униз – дитини вже не було.
Згодом у Мережі опублікували відео викрадення дитини. Підозрювану у викраденні затримали 21 жовтня.
За словами начальника ГУ Нацполіції в Києві Андрія Крищенка, жінка раніше нібито втратила свою дитину, викинула її на смітник, а вкрадену могла видати за рідну.