Нардеп "набив морду" росіянину, який намагався поцупити прапор України на саміті ПАЧЕС (відео)

Нардеп "набив морду" росіянину, який намагався поцупити прапор України на саміті ПАЧЕС (відео)

Між українською та російською делегаціями на саміті ПАЧЕС сталося кілька сутичок.

Депутати Верховної Ради на саміті парламентської асамблеї Чорноморського економічного співробітництва (ПАЧЕС), який відбувався в Анкарі, спробували зірвати виступ російської депутатки, яка наділа символ російської агресії - "георгіївську стрічку".

Про це інформує видання Anadolu.

Сутичка сталася під час виступу депутатки Держдуми Ольги Тимофеєвої, яка надягла на свій піджак "георгіївську стрічку", що символізує російську агресію. Депутати від України спробували розгорнути прапори за її спиною, чому намагалися завадити члени російської делегації.

У ситуацію втрутився спікер парламенту Туреччини Мустафа Шентоп, який оголосив перерву. Крім того, він зажадав вивести делегацію, яка порушила регламент.

"Тут буде говорити той, кому надано слово. Я не дозволю порушувати спокій і порядок ведення заходу. Якщо в когось є подібні наміри, то нехай залишить приміщення", – сказав він.

Він також додав, що кожен має право висловити свою думку в усній формі. "В цьому немає нічого поганого. Однак якщо будуть зроблені спроби проведення акцій, то майданчик сьогоднішніх зборів припинить бути парламентським заходом і перетвориться на вуличний рух", – зазначив турецький спікер.

Згодом у кулуарах член російської делегації намагався поцупити український прапор, але народний депутат Олександр Маріковський, який був поряд, "відвоював" його, завдавши росіянинові кілька ударів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що посольство РФ у Гаазі постійно цупило українські прапори перед установою, тож нідерландці виставили охорону.

Крім того, ми раніше інформували, що член маргінальної партії МІР Атанас Стефанов, який балотується до парламенту Болгарії, викинув з балкона мерії болгарської столиці Софії прапор України.

Читайте також:

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Повʼязані теми:

Наступна публікація